Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021

 

 

بزرگسالان

بازدید: 7266

 موسسه خلاقیت و مهارتهای راه آینده نخبگان با نزدیک به یک دهه فعالیت در زمینه استعدادیابی پرسابقه ترین مجموعه در این زمینه بوده که با نزدیک به 100 هزار سنجش و نمایندگیهای متعدد هم اکنون توانسته نتایج بسیار موفقی را برای عزیزان این مرز و بوم به همراه داشته باشد .

لازم به ذکر است موسسه راه اینده نخبگان قادر خواهد بود در گروه بزرگسالان علاوه بر سنجش حضوری از ابزار مجازی سنجش که در انحصار این موسسه و مجموعه نیوشا آتیه می باشد اقدام به ارزیابی گروه 14 سال به بالا در سطح کشور نماید لازم به ذکر است این ارزیابی در 100 کشور دنیا مورد تایید بوده و تنها توسط این موسسات و نمایندگیهای آنها ارایه می گردد برای اطلاعات بیشتر از ارزیابی مجازی به سایت PDAinternational.ir  مراجعه فرمایید.

 و یا در صورت تمایل برای ارزیابی و مشاوره حضوری با این موسسه که در پردیس علم و فن آوری مستقر می باشد با شماره 88633815 021 تماس حاصل فرمایید.

 

 در پایین میتوانید مقالاتی در زمینه بزرگسالان مشاهده فرمایید.

 

 

 

 • پنج اشتباه مالي مادران

  پنج اشتباه مالي مادران

  حواس ‌پرتي، مسئوليت و فشارهاي مادر بودن ممكن است ما را به عادتهاي بد مالي وادارد. در اينجا پنج اشتباه مالي رايج و قابل پيشگيري را كه ممكن...

  ادامه...
 • ارتباط نخستين گام موفقيت

  ارتباط نخستين گام موفقيت

  کسی که از لفظ و معنای مثبت در سخن گفتن استفاده نمی‌کند، مانند این است که از حق و حقوق خویش هیچ‌گونه شناختی نداشته یا اینکه قدرت فهماندن صادقانه افکار و احساسات خویش را ندارد.

  ادامه...
 • خلاقيت و روابط عمومي

  خلاقيت و روابط عمومي

  بر کسی پوشيده نيست که در جوامع امروزی ارتباطات نقش بسيار مهمی در پيشبرد اهداف يک سازمان ايفا می کند. بهبود کمی و کيفی فعاليتهای سازمان، افزايش بهره وری از امکانات ونيروی انسانی درسايه انعکاس فعاليتهای سازمان با جامعه و بهره گيری از امکانات و قابليتها است

  ادامه...
 • نقاشي ونحوه بروز خلاقيت

  نقاشي ونحوه بروز خلاقيت

  شايد از موفق‌ترين هنرمنداني که هنر اين دوران در کارشان تاثير گذاشت بتوان به قاسم حاجي‌زاده و منوچهر يکتايي اشاره کرد.به عبارتي بارقه‌هاي پاپ در کارهاي حاجي‌زاده و اکسپرسيونيسم انتزاعي يکتايي در قد و قواره‌هاي بين‌المللي ظاهر شدند .

  ادامه...
 • آغازي براي موفقيت

  آغازي براي موفقيت

  امروزه از طريق اينترنت دسترسي به اطلاعات بسيار تسهيل شده است .بسياري از کاربران اينترنت علاقمندند مطالبي را مطالعه کنند که کوتاه و مختصر باشد تا بتوانند به راحتي در فضاي شگفت انگيز وب به گردش پرداخته و هر لحظه مطالب تصاوير و فيلم هاي بيشتري را جستجو کنند

  ادامه...

دریافت کد فیدخوان