Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگسالان

بازدید: 6832

 موسسه خلاقیت و مهارتهای راه آینده نخبگان با نزدیک به یک دهه فعالیت در زمینه استعدادیابی پرسابقه ترین مجموعه در این زمینه بوده که با نزدیک به 100 هزار سنجش و نمایندگیهای متعدد هم اکنون توانسته نتایج بسیار موفقی را برای عزیزان این مرز و بوم به همراه داشته باشد .

لازم به ذکر است موسسه راه اینده نخبگان قادر خواهد بود در گروه بزرگسالان علاوه بر سنجش حضوری از ابزار مجازی سنجش که در انحصار این موسسه و مجموعه نیوشا آتیه می باشد اقدام به ارزیابی گروه 14 سال به بالا در سطح کشور نماید لازم به ذکر است این ارزیابی در 100 کشور دنیا مورد تایید بوده و تنها توسط این موسسات و نمایندگیهای آنها ارایه می گردد برای اطلاعات بیشتر از ارزیابی مجازی به سایت PDAinternational.ir  مراجعه فرمایید.

 و یا در صورت تمایل برای ارزیابی و مشاوره حضوری با این موسسه که در پردیس علم و فن آوری مستقر می باشد با شماره 88633815 021 تماس حاصل فرمایید.

 

 در پایین میتوانید مقالاتی در زمینه بزرگسالان مشاهده فرمایید.

 

 

 

 • دوره مربیگری استعدادیابی بزرگسالان- رایگان

  دوره مربیگری استعدادیابی بزرگسالان- رایگان

  شناسایی توانمندی و استعداد گروههای سنی 14 سال به بالا

  ادامه...
 • چگونه شخصیت افراد را بشناسیم

  چگونه شخصیت افراد را بشناسیم

  ملاقات با افراد جدید یکی از بهترین رویدادهای زندگی است. تمام افرادی که اکنون در زندگی شما می باشند مانند همسر، دوست، رئیس ، همکار، همسایه یا آشنایان زمانی تنها یک غریبه بودند. و زمانیکه برای اولین بار این غریبه ها را ملاقات نمودید هرگز تصور نمی کردید که د

  ادامه...
 • 4 راز برای ارتقای شغلی در محل کار

  4 راز برای ارتقای شغلی در محل کار

  ممکن است گاهی از خود پرسیده‌ باشیم چرا در محیطی که تعداد زیادی نیرو مشغول به‌ کارند، تنها افراد معدود و خاصی در شغل خود ترفیع می‌یابند؟

  ادامه...
 • استعداد تنها در افراد سالم نمي باشد

  استعداد تنها در افراد سالم نمي باشد

  در گذشته دور دو مانع اصلي در بروز استعدادها وجود داشت يکي ناتواني جسمي بود که افراد را تحت تأثير قرار مي داد و ديگري قرار گرفتن شخص در موقعيت نامناسب. فناوري اطلاعات و ارتباطات مي تواند در ازبين بردن اين موانع ياري رساند يا حداقل آنها را کاهش دهد .

  ادامه...
 • هماهنگی استعداد و انتخاب بزرگسالان

  هماهنگی استعداد و انتخاب بزرگسالان

  تصميمات انتخاب کار توسط بزرگسالان بر اساس دوبعد اساسي اتخاذ مي شود

  ادامه...

دریافت کد فیدخوان