Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و باسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران
88633815 - 021

تاریخچه موسسه راه آینده نخبگان

تاریخچه موسسه راه آینده نخبگان

موسسه خلاقیت و مهارتهای راه آینده نخبگان پس از یک پروژه آزمایشی برای آموزش و پرورش تهران که در منظقه 6 اجرایی گردید و نتیجه ان تحت عنوان استعدادیابی دانش آموزان به آموزش و پرورش تحویل و مورد تایید قرار گرفت در سال 1388 به شماره ثبت 24283 در اداره ثبت استان تهران تاسیس گردید با توجه به روند رو به افزایش درخواست در بخش های مختلف در سال 1393 با راه اندازه موسسه تحقیق و توسعه و مشاوره نیوشا آتیه زمینه فعالیت های تیم کاری در بخش های سازمانی نیز گسترش پیدا کرد که میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد بخش های سازمانی به اینجا مراجعه فرمایید.

در طول نزدیک به یک دهه فعالیت این موسسه در بخش های کودک ، نوجوان ، جوان و سازمانی میتوان به موفقیت در ارزیابی نیرو های انسانی اشاره نمود که نتایج این ارزیابی ها با توجه به بررسی هایی که در سال 1395 نسبت به اولین ارزیابی ها ی اولیه صورت گرفت بیش از 85 درصد موفقیت در نتایج آن عنوان گردید.

این موسسه در طول فراز و نشیب های 10 ساله با تغییرات در نمایندگی ها و شرایط قرار گیری در برنامه اقتصاد مقاومتی برنامه های جدید و مناسب نیاز افراد به جامعه ارایه نموده است و سعی کرده است رضایتمندی متقاضیان خود را فراهم نماید که عملکرد ده ساله این موسسه بیانگر این امر می باشد.

ارسال نظر

سبد خرید شما

سبد خالی است

اطلاع رسانی

برای دریافت نمایندگی با شماره 02188633815 تماس حاصل فرمایید

اشتراک خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
آمار

  • بازدید امروز: 1193
  • بازدید دیروز: 3093
  • بازدید کل: 4842647