Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و باسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران
88633815 - 021

چگونه کودک‌مان را فعال‌تر نگه‌داریم

چگونه کودک‌مان را فعال‌تر نگه‌داریم

چگونه کودک‌مان را فعال‌تر نگه‌داریم 

چگونه کودکمان را فعال تر نگه داریم

 

 

خیلی از والدین تصور می‌کنند که فعال نگه‌ داشتن کودکان و عادت دادن آنها به ورزش سخت است اما ۶۰ دقیقه تحرک برای کودکان و بازی و ورزش کار سختی نیست. بهترین راه تشویق کودکان به ورزش و تفریح آموزش والدین و آگاه کردن آنها به اهمیت تحرک در کودکان است.

 

 

کودکان را تشویق کنید تا با دوچرخه، اسکیت، اسکوتر ورزش کنند. در عین حال حتما به آنها توصیه کنید که از کلاه ایمنی و پدهای زانو برای این کار استفاده کنند.

 

 

به کودکان خود آموزش دهید تا جایی که امکان دارد پیاده‌روی کنند. به خانه دوستان خود بروند، برای خرید به مغازه بروند و در پارک بدوند.

 

 

برای کودکان موسیقی بگذارید تا با صدای موسیقی و موزیک حرکات موزون انجام دهند. این کار حتی برای آنها بسیار جالب و هیجان‌انگیز است.

 

برای انجام ورزش برای کودکان برنامه و ساعت خاصی را تعیین کنید. کودکان می‌توانند با دوستان خود در پارک‌ هاکی و اسکیت و فوتبال بازی کنند. دقت کنید محیطی که قرار است کودک در آنجا بازی کند ایمن و پاکیزه باشد.

 

 

به کودکان بزرگ‌تر یاد دهید که چگونه از کودکان کوچک‌تر محافظت کنند.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

سبد خرید شما

سبد خالی است

اطلاع رسانی

برای دریافت نمایندگی با شماره 02188633815 تماس حاصل فرمایید

اشتراک خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
آمار

  • بازدید امروز: 92
  • بازدید دیروز: 1254
  • بازدید کل: 4960507