Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021
Instagram: @TestEQ.ir

 

 

آرمیتا علیزاده دختر موفق تبریزی

آرمیتا علیزاده دختر موفق تبریزی

آرمیتا علیزاده تنها فرزند خانواده است که در 29 آذر 1388 در شهر تبریز به دنیا آمد. پدرش کارمند و مادرش کارمند و مشاور حقوقی می باشد. از همان ابتدا آثار  ذکاوت در او پیدا بود. زودتر از موعد 6 عدد از دندانهایش نمایان شد که موجب تعجب اطرافیان شد. راه رفتن را بصورت سریع آغاز کرد و تکلم را بیان می کرد.

کلمات را زود یاد می گرفت و تکرار میکرد، او در یک و نیم سالگی کتابهای شعرش را از حفظ می خواند و اشکال هندسی و فلش کارتهای انگلیسی را به راحتی جواب میداد. پیچیده ترین پازل ها را در 2 سالگی در حداقل ترین زمان می چیند. ادراک و قدرت تخیل بالای او در مورد موضوعات و مسائل نشان از هوش سرشار او بود. مهارت بالای اندیشه و هماهنگی با دستهای او باعث شد او در سه سالگی ویلون بنوازد و هم اکنون در کنسرت ها شرکت می کند و موجب تحسین بینندگان می شود. قدرت تکلم بسیار بالایی دارد و زبان انگلیسی را مکالمه می کند. داستان می سراید و نقاشیهای زیبایی که حاکی از تراوشات ذهن اوست می کشد.

علاقه زیادی به زبان انگلیسی نشان می دهد و 10  ترم از زبان انگلیسی را با نمره 100 طی کرده و موجب تحسین مدرسان خود شده است که سریع یاد می گیرد. هوش بالای او در عرصه ورزش نیز آشکار بود چنان که در 5 سالگی حکم قهرمانی ژیمناستیک را نیز از آن خود کرده بود.

نگاه معنی دارش نشانه ذکاوت اوست طوریکه دارای مدیریت و روابط اجتماعی بسیار بالایی است. در مسابقات علمی مدرسه رتبه ممتاز را کسب می کند  هم اکنون نیز کلاس اول دبستان را با موفقیت به پایان رسانده و یکی از ستاره های ممتاز دبستان می باشد.

نظرات

 • افتخار آميز است. آرزوي موفقيت روزافزون دارم.
  پنجشنبه 18 خرداد 1396 - 14:21
  از قيافه اش معلومه نخبه است.
 • به ارمیتا و خانواده محترمشون تبریک میگم امیدوارم در تمام مراحل زندگی زیر سایه خانواده موفق و موید باشند
 • زهرا لامعی آموزگار پایه ی اول آرمیتا جان هستم.
  سه شنبه 23 خرداد 1396 - 07:41
  زهرا لامعی آموزگار پایه ی اول آرمیتا جان هستم.وباعث افتخارم بود که درسال جاری( ۹۵-۹۶)در خدمت چنینفرزند شایستهای بودم.

  بدینوسیله؟تبریکات صمیمانه ی خودرا به این خانواده ی معزز وملت عزیز ایران که در حال پرورش دانشمندان آینده است،تقدیم می دارم.
 • او یک نابغه واقعی است
 • من این دختر نابغه رو دیدم هوش عجیبی داره و مادرش خیلی براش زحمت کشیده
 • تبریک به مادر زحمتکش اش که برای او همه کار کرده است .ارمیتا باعث افتخار همه ما هست .امیدوارم هر روز شاهد موفقیت های چشمگیرش در اینده باشیم
 • صابریان .خاله آرمیتا جون
  دوشنبه 27 شهریور 1396 - 18:30
  روز میلاد آرمیتا معراج دستهای من بود . زیرا لحظه تولدش دستهایم بشکرانه هدیه این عشقه بزرگ تا عرش بالا رفت . اون یک نابغه واقعی است . کوچک امروز بزرگ فرداس. دوستت داریم . باش تا پله های ترقی علم و دانش را به همراه استاد بزرگ دکتر نوذری بپیما . .
  سپاس میگوییم سرزمینم را که در سرزمینی فرزند پروریم .
  وسپاس میگوییم سازمان راه آینده نخبه گان و جناب آقای دکتر نوذری دانشمند بزرگ و فرهیخته ایران زمین .
 • به مادر آرمیتا از طرف همه همکاران حکیم تبریک میگم.امیدوارم آرمیتا بتونه جایگاه واقعیشو یه روز پیدا کنه
 • دکتر چلبی زاده
  پنجشنبه 13 مهر 1396 - 01:10
  با سلام
  بنده به شخصه از نزدیک شاهد نبوغ و استعداد عجیب آرمیتا بوده ام و بی شک رشد استعداد در سایه ممارست و تلاش والدین برای ارتقا رشد مغزی و هوش فرزند می باشد.
  امیدوارم که هوش وفور بالقوه شان روزی به بالفعل تبدیل شده و مهمتر از همه دانش و رشد فکری شان در خدمت نوع بشریت و مردم کره خاکی مان «زمین» قرار گیرد.
  با آرزوی موفقیت روزافزون

ارسال نظر

دریافت کد فیدخوان