Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021
Instagram: @TestEQ.ir

 

 

کودکان کارآفرین موسسه نخبگان در رویداد ملی امداد و نجات

کودکان کارآفرین موسسه نخبگان در رویداد ملی امداد و نجات

کودکان کارآفرین موسسه خلاقیت و مهارتهای راه آینده نخبگان در رویداد کشوری امداد، نجات و خدمات داوطلبانه خوش درخشیدند.

نخستین دوره رویداد استارت آپی در حوزه فناوری، کارآفرینی، امداد، نجات و خدمات داوطلبان با حضور ۳۵ تیم استارتاپی در اولین روز از هفته هلال احمر برگزار شد. این رویداد با حضور دکتر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر، دکتر سلطانی معاون پژوهش و فن آوری اطلاعات جمعیت، دکتر باقری مقدم معاون شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر نصیری رئیس سازمان داوطلبان جمعیت، دکتر صابونچی رئیس سازمان جوانان هلال احمر، دکتر پالش مدیرکل پژوهش و فناوری معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، دکتر اسدی مسئول اجرایی توسکا و کار آفرین، داوران و ۳۵ تیم استارتاپی روز گذشته به پایان رسید.

رویدادی که در این دو روز شاهد بودیم اولین رویداد ایده پردازی، نو آوری و کار آفرینی در حوزه ماموریت های هلال احمر بود که به وسیله فراخوان عام انجام شد. شرکت کنندگان با پیشینه های کاری و حرفه ای گوناگون شرکت کردند. یکی از بخش های جالب حضور دانش آموزان بود که ایده خود را در این رقابت ارائه دادند.
کودکان کارآفرین موسسه خلاقیت و مهارتهای راه آینده نخبگان که دوره های بیزینس کیدز را با موفقیت به پایان رسانیده بودند با مطرح کردن ایده "واکنش سریع" در این رویداد کشوری شرکت و پس از 2 روز رقابت به عنوان تیم دانش آموزی برتر برگزیده گشتند.
موسسه راه آینده نخبگان این موفقیت را به همه اعضاء و مخصوصاً خانواده کودکان کارآفرین رادین ابوفاضلی، سپهر حبیبی، طاها صداقت تبریک و تهنیت عرض نموده و از زحمات بی دریغ مربیان سرکار خانم اسماعیلی و سرکار خانم طاهری کمال قدردانی و امتنان را دارد.

جهت ثبت نام دوره بهاره بیزینس کیدز و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88633815 - 021  تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر

دریافت کد فیدخوان