Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و باسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران
88633815 - 021

کودکان کارآفرین موسسه نخبگان در رویداد ملی امداد و نجات

کودکان کارآفرین موسسه نخبگان در رویداد ملی امداد و نجات

کودکان کارآفرین موسسه خلاقیت و مهارتهای راه آینده نخبگان در رویداد کشوری امداد، نجات و خدمات داوطلبانه خوش درخشیدند.

نخستین دوره رویداد استارت آپی در حوزه فناوری، کارآفرینی، امداد، نجات و خدمات داوطلبان با حضور ۳۵ تیم استارتاپی در اولین روز از هفته هلال احمر برگزار شد. این رویداد با حضور دکتر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر، دکتر سلطانی معاون پژوهش و فن آوری اطلاعات جمعیت، دکتر باقری مقدم معاون شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر نصیری رئیس سازمان داوطلبان جمعیت، دکتر صابونچی رئیس سازمان جوانان هلال احمر، دکتر پالش مدیرکل پژوهش و فناوری معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، دکتر اسدی مسئول اجرایی توسکا و کار آفرین، داوران و ۳۵ تیم استارتاپی روز گذشته به پایان رسید.

رویدادی که در این دو روز شاهد بودیم اولین رویداد ایده پردازی، نو آوری و کار آفرینی در حوزه ماموریت های هلال احمر بود که به وسیله فراخوان عام انجام شد. شرکت کنندگان با پیشینه های کاری و حرفه ای گوناگون شرکت کردند. یکی از بخش های جالب حضور دانش آموزان بود که ایده خود را در این رقابت ارائه دادند.
کودکان کارآفرین موسسه خلاقیت و مهارتهای راه آینده نخبگان که دوره های بیزینس کیدز را با موفقیت به پایان رسانیده بودند با مطرح کردن ایده "واکنش سریع" در این رویداد کشوری شرکت و پس از 2 روز رقابت به عنوان تیم دانش آموزی برتر برگزیده گشتند.
موسسه راه آینده نخبگان این موفقیت را به همه اعضاء و مخصوصاً خانواده کودکان کارآفرین رادین ابوفاضلی، سپهر حبیبی، طاها صداقت تبریک و تهنیت عرض نموده و از زحمات بی دریغ مربیان سرکار خانم اسماعیلی و سرکار خانم طاهری کمال قدردانی و امتنان را دارد.

جهت ثبت نام دوره بهاره بیزینس کیدز و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88633815 - 021  تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر

سبد خرید شما

سبد خالی است

اطلاع رسانی

برای دریافت نمایندگی با شماره 02188633815 تماس حاصل فرمایید

اشتراک خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
آمار

  • بازدید امروز: 1190
  • بازدید دیروز: 4462
  • بازدید کل: 4533128