Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021
Instagram: @TestEQ.ir

 

 

سازمانها

بازدید: 8752

موسسه راه اینده نخبگان و مجموعه نیوشا آتیه در زمره اولین موسسات فعال در زمینه استعدادیابی سازمانی ، جانشین پروری  و برگزاری دوره های اموزشی در طول یک دهه گذشته بوده است همچنین این موسسه با برخورداری از آزمون انحصاری PDA در ایران با قابلیت های فراوان در ارایه گزاراشات فردی ، گروهی ، تناسب با جایگاههای شغلی ، مسیر شغلی ، تعارضات و .... توانسته در یک دوره زمانی بسیار کوتاه با بسیاری از شرکتهای پیشرو در ایران همکاری داشته و خدمات خود را به انها ارایه نمایند.

شما برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 88633815 021 تماس حاصل فرموده و یا برای اطلاعات سازمانی به سایت PDAinternational.ir مراجعه فرمایید.

 

مقالاتی برای بررسی را در پایین مشاهده می فرمایید.

 

 • چگونه مشتريان بالقوه را جذب کنيم؟

  چگونه مشتريان بالقوه را جذب کنيم؟

  بر پایه‌ یک باور قدیمی در حوزه‌ بازاریابی، مشتریان کالاها و خدمات را خریداری نمی‌کنند؛ بلکه «راه‌حل» خریداری می‌کنند. به دیگر سخن، هر چه یک شرکت بازرگانی مشتریان خود را بیشتر بشناسد ؛ بهتر می‌تواند نیازها و خواسته‌های آنان را پیش‌بینی و حل کند.

  ادامه...
 • سطوح مختلف استراتژی در سازمان

  سطوح مختلف استراتژی در سازمان

  بدون شک تمامی سازمان ها برای موفقیت در عملکرد خود از استراتژی مختص به خود برخوردار هستند که این استراتژی ها دارای سطوح مختلفی می باشد که در اینجا ذکر شده اند.

  ادامه...
 • 26 ویژگی يک روابط عمومی موفق

  26 ویژگی يک روابط عمومی موفق

  پیشرفت یک سازمان نیازمند کارکنانی با روابط عمومی بالا می باشد که مشتریان را جذب کند. روابط عمومی بالا میتواند شاخص های زیادی را در خود جای دهد ولی انچه مهم است شاخص های مشتری مداری است که در ذیل به انها اشاره شده است.

  ادامه...
 • 10ویژگی مديران موفق

  10ویژگی مديران موفق

  رهبر و مدیری بزرگ و موفق شدن چندان کار آسانی نیست، البته آنقدرها هم که نامش نشان می دهد، سخت نیست. برای کامیابی در مدیریت باید خود را آماده گذر از فرازها و فرودهایی کنید که انتظارتان را می کشد. به گزارش بانکی دات آی آر، مدیران موفق نه موجودات فراز

  ادامه...
 • هوش مديريتی و ابعاد سه گانه آن

  هوش مديريتی و ابعاد سه گانه آن

  آیا چیزی به اسم هوش مدیریتی وجود خارجی دارد؟ یعنی می توان با یک آزمون مشخص میزان بهره هوشی یک فرد را برای مدیریت سنجید و بر اساس آن او را برای یک پست کلیدی انتخاب نمود؟ بدون شک پاسخ به این سوال کار ساده ای نیست و دست کم می توان با صراحت گفت که چیزی به اس

  ادامه...

دریافت کد فیدخوان