Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021

 

 

سازمانها

بازدید: 8237

موسسه راه اینده نخبگان و مجموعه نیوشا آتیه در زمره اولین موسسات فعال در زمینه استعدادیابی سازمانی ، جانشین پروری  و برگزاری دوره های اموزشی در طول یک دهه گذشته بوده است همچنین این موسسه با برخورداری از آزمون انحصاری PDA در ایران با قابلیت های فراوان در ارایه گزاراشات فردی ، گروهی ، تناسب با جایگاههای شغلی ، مسیر شغلی ، تعارضات و .... توانسته در یک دوره زمانی بسیار کوتاه با بسیاری از شرکتهای پیشرو در ایران همکاری داشته و خدمات خود را به انها ارایه نمایند.

شما برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 88633815 021 تماس حاصل فرموده و یا برای اطلاعات سازمانی به سایت PDAinternational.ir مراجعه فرمایید.

 

مقالاتی برای بررسی را در پایین مشاهده می فرمایید.

 

 • با انواع کارآفرینان سازمانی آشنا شوید

  کلید موفقیت در کارآفرینی سازمانی داشتن مهارت ها و ویژگی هایی است که به شما کمک می کنند پروژه کارآفرینی سازمان را به خوبی انجام دهید. انجام این پروژه ها که معمولا باعث ایجاد تغییرات زیادی در سازمان و یا شرکت شما می شود نیازمند یک تیم پروژه منسجم و کارآمد ا

  ادامه...
 • شادمانی در سازمان

  شادمانی در سازمان

  بررسي ها حاكي است افراد بدون اينكه يكديگر را بشناسند مي توانند هيجان هاي خودشان را مبادله كنند. مطالعات دكتر فلاور از دانشگاه كاليفرنيا سن ديه گو نشان مي دهد اگر كاركنان دارای خلق و خوي شاد باشند به ازاء هر نفر 5000دلار سودآوری سازمانی ميرسانند.

  ادامه...
 • شبيه سازی در تصميم های مديريتی

  شبيه سازی در تصميم های مديريتی

  شبيه سازي فرايند تکنيکي است که به سازمانها کمک مي کند تا نتايج عملکردو فرآيند تصميم گيري خود را پيش‌بيني، مقايسه و بهينه سازي کنند، بدون اينکه هزينه و ريسک تغيير فرآيندهاي جاري و اجراي جديد را متحمل شوند.استفاده از مدل هاي شبيه سازي به عنوان يک تکنيک است

  ادامه...
 • يک سازمان ومدير خلاق ويک فکربکر

  يک سازمان ومدير خلاق ويک فکربکر

  تائي چي اوهنو، مدير عامل سابق تويوتا و معمار سيستم توليد تويوتا، 40 سال تلاش بي‌وقفه براي ساختن اين سيستم کرد که بعدها به توليد ناب نيز...

  ادامه...
 • کارتيمی

  کارتيمی

  تيم چيست و چه تفاوتی با گروه کاری دارد؟ چند نوع تيم وجود دارد؟ دليل اهميت تيم‌ها چيست و چرا در اقتصاد الکترونيکی و نوين جهانی اهميت بيشتری يافته‌اند؟

  ادامه...

دریافت کد فیدخوان