Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021
Instagram: @TestEQ.ir

 

 

قهوه سازی که روی نوشيدنی تان اس ام اس چاپ می کند

قهوه سازی که روی نوشيدنی تان اس ام اس چاپ می کند

احتمالا شما هم از آن دسته افرادی هستید که صبح شان را باید حتما با یک لیوان قهوه یا چای خوش عطر و لذیذ شروع کنند تا روز خوبی داشته باشند‫.

خب، دستگاه قهوه ساز Textspresso علاوه بر اینکه یک اسپرسو خوشمزه برای تان فراهم می کند، می تواند پیامک یا اس ام اس ها را دریافت و ارسال کند‫ و البته مهم تر از همه اینکه اس ام اس دریافتی را بر روی سطح قهوه تان چاپ کند‫.

‎حالا دیگر می توانید صبح را با یک پیام دوستانه از خانواده یا دوستان تان شروع کنید.این قابلیت جالب، توسط شرکت خدمات پیامک تحت کلود Zipwhip تهیه شده است..

اصل داستان در واقع یک دستگاه اسپرسو ساز Jura Impressa Xs90 است که به یک پرینتر کانن با جوهر خوراکی و سیستم ارسال و دریافت پیامک داخلی مجهز شده است‫.

اما متاسفانه شما امکان خرید چنین دستگاهی را نخواهید داشت، چون هنوز قرار نیست که به صورت تجاری تولید شده و در خانه ها و کافی شاپ ها مورد استفاده قرار گیرد‫. بلکه تنها یک نمونه تجربی است که Zipwhip برای برنامه های تبلیغات نمایشگاهی خود دست به کار تولید آن شده‫.

ارسال نظر

دریافت کد فیدخوان