Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021

 

 

گلهای خورشيدی شارژ روزانه ونورافشانی شبانه

گلهای خورشيدی شارژ روزانه ونورافشانی شبانه

همه ما به طريقي در حال از بين بردن گياهان هستيم، به نظر ميرسد چرخه قطع کردن و آتش سوزي درختان نيز کماکان ادامه داشته باشد.

اما ممکن است اين گياه مصنوعي بتواند انسان ها را با طبيعت آشتي دهد.

ميتوانيد اين گل ها را در باغچه خانه تان بکاريد و از نور شبانه آنها لذت ببريد، اما بايد مراقب باشيد که اين گل به اندازه ي کافي در طول روز از نور خورشيد بهره گرفته باشد.

اگر گل را در جاي نامناسبي بکاريد، ساقه ي پلاستيکي آن از جذب خورشيد محروم شده و نمي تواند در تاريکي روشن شود.اما نگران نباشيد با جا به جا کردن گل، اين مشکل نيز حل مي شود.

گلبرگ هاي اين گل با جذب نور خورشيد، در تاريکي باز شده و باغچه ي شما را نوراني ميکنند و با طلوع آفتاب گل ها به حالت اوليه خود بر ميگردند. مطمئنا ميتوانيد از بازتاب نور روي برگ هاي گل لذت ببريد.

به زودي شاهد ورودشان به بازار خواهيم بود، البته هنوز از قيمت آنها خبري نداريم. اما در اين عصر که زمين و طبيعت را فراموش کرده ايم، شايد وجود اين گل ها بتواند جلوه اي حتي مصنوعي را به زمين ما برگرداند.

ارسال نظر

سبد خرید شما

سبد خالی است

اطلاع رسانی

برای دریافت نمایندگی با شماره 02188633815 تماس حاصل فرمایید

اشتراک خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
آمار

  • بازدید امروز: 1635
  • بازدید دیروز: 2142
  • بازدید کل: 3511129

دریافت کد فیدخوان