Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و باسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران
88633815 - 021

دست خود را تلفن همراه كنيد

دست خود را تلفن همراه كنيد

نمونه اولیه‌ تلفن همراه پوشیدنی كه به شكل دستكش طراحی شده، آزادی عمل بسیار زیادی برای فرد در هنگام مكالمه با تلفن ایجاد می‌كند.


در طراحی دستكش تلفن همراه Glove One از قطعات الكترونیكی بازیافتی و مدارهای دست ساز استفاده شده و مدل كامل نیز با استفاده از فناوری پرینت سه بعدی از پلاستیك سوپرفاین ساخته شده است.


تمامی اعداد و دكمه‌های دریافت و قطع مكالمه تلفنی بر روی انگشتان دست تعبیه شده‌اند. پیچ و مهره‌هایی در بندهای هر انگشت قرار داده شده تا امكان حركت راحت‌تر انگشتان برای كاربر فراهم شود.

 

 

شماره گیری راحت با فشردن اعداد بر روی انگشتان دست

 

 

بلندگو و میكروفون در انگشتان اشاره و كوچك تعبیه شده است و برای شروع مكالمه باید انگشت سبابه در كنار گوش و انگشت كوچك در كنار دهان قرار بگیرند. سیم كارت نیز در بخش میانی در پشت دستكش قرار می‌گیرد.


«بریان سرا» طراح آمریكایی این تلفن همراه، هدف از طراحی دستكش Glove One را امكان استفاده از هر دو دست در هنگام استفاده از تلفن همراه و بی‌نیازی از هندزفری عنوان می‌كند.

ارسال نظر

سبد خرید شما

سبد خالی است

اطلاع رسانی

برای دریافت نمایندگی با شماره 02188633815 تماس حاصل فرمایید

اشتراک خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
آمار

  • بازدید امروز: 1084
  • بازدید دیروز: 2914
  • بازدید کل: 4424432