Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021
Instagram: @TestEQ.ir

 

 

دست خود را تلفن همراه كنيد

دست خود را تلفن همراه كنيد

نمونه اولیه‌ تلفن همراه پوشیدنی كه به شكل دستكش طراحی شده، آزادی عمل بسیار زیادی برای فرد در هنگام مكالمه با تلفن ایجاد می‌كند.


در طراحی دستكش تلفن همراه Glove One از قطعات الكترونیكی بازیافتی و مدارهای دست ساز استفاده شده و مدل كامل نیز با استفاده از فناوری پرینت سه بعدی از پلاستیك سوپرفاین ساخته شده است.


تمامی اعداد و دكمه‌های دریافت و قطع مكالمه تلفنی بر روی انگشتان دست تعبیه شده‌اند. پیچ و مهره‌هایی در بندهای هر انگشت قرار داده شده تا امكان حركت راحت‌تر انگشتان برای كاربر فراهم شود.

 

 

شماره گیری راحت با فشردن اعداد بر روی انگشتان دست

 

 

بلندگو و میكروفون در انگشتان اشاره و كوچك تعبیه شده است و برای شروع مكالمه باید انگشت سبابه در كنار گوش و انگشت كوچك در كنار دهان قرار بگیرند. سیم كارت نیز در بخش میانی در پشت دستكش قرار می‌گیرد.


«بریان سرا» طراح آمریكایی این تلفن همراه، هدف از طراحی دستكش Glove One را امكان استفاده از هر دو دست در هنگام استفاده از تلفن همراه و بی‌نیازی از هندزفری عنوان می‌كند.

ارسال نظر

دریافت کد فیدخوان