Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021

 

 

کنترل مدت تماشای تلويزيون کودکان

کنترل مدت تماشای تلويزيون کودکان

با توجه به سبک زندگی ماشینی امروز و سرگرمی های دیجیتال کودکان، در کنار عادات غذایی نادرست، جامعه بشری روز به روز چاق تر می شود.

از سویی بازار ابزارها و شیوه های کاهش وزن هم به تجارتی پر سود تبدیل شده است. اما چه می شد که کودک تان برای تماشای کارتون مورد علاقه اش، ملزم به ۵۰۰۰ قدم پیاده روی روزانه باشد؟ یا اینکه برای یک ساعت بازی روی تبلتش (یا باز کردن مراحل جدید بازی) لازم باشد یک ساعت دوچرخه سواری کند؟ شاید این گونه کمی وزنش کنترل می شد.

این موضوع دقیقا همان ایده ای است که ibitz دنبال می کند. این ابزار جدید کنترل کاهش وزن، نه تنها میزان فعالیت بدنی کودک تان را ثبت می کند، بلکه می تواند به وی اجازه دسترسی به مراحل جدید بازی ویدیویی مورد علاقه اش، یا مدت زمان مشخصی تماشای تلویزیون را بدهد و البته این اجازه ها تنها بر اساس میزان فعالیت بدنی انجام شده صادر می شوند.


ibitz روی کفش قفل شده و میزان فعالیت فیزیکی روزانه را ثبت می کند. آنگاه از طریق بلوتوث 4.0 با دستگاه هایی همچون موبایل یا تبلت سینک شده و اطلاعات را به آنها انتقال می دهد. همانند اغلب ابزارهای کاهش وزن، اطلاعات مشخص و کاملی درباره فعالیت بدنی هر روز، در اختیارتان می گذارد. اینکه چند قدم راه رفته اید و چه مقدار کالری سوزانده اید و چقدر به هدف روزانه برنامه کاهش وزن تان نزدیک بوده اید.

البته برای کودکان می توان این اطلاعات را به صورت یک شخصیت کارتونی به نمایش درآورد. علاوه بر اینها، ibitz دارای یک اپلیکیشن اندروید و گوگل تی وی است که می تواند میزان فعالیت روزانه کودک را با مقدار دسترسی وی به اسمارت فون، تبلت یا گوگل تی وی مرتبط کند. برای مثال به ازای میزان مشخصی از فعالیت روزانه، کودک امکان ارسال پیامک روی موبایل و یا دسترسی به مراحل بیشتری از بازی موردعلاقه اش را پیدا می کند.

حتی می توان ان را به گونه ای تنظیم کرد که کودک با دستیابی به امتیازات مشخصی، برخی جوایز ویژه را از سایت آمازون سفارش دهد. (که البته پدر و مادر گرامی پول آن را پرداخته اند!)

مدیرعامل شرکت GeoPalz (تولید کننده این گجت جالب) می گوید: «کودکان به این وسیله به چشم یک بازی نگاه می کنند.» این شرکت اکنون با توسعه دهندگان بیش از ۲۵ بازی اندرویدی برای ارتباط آنها با ibitz همکاری دارد.

 

 

ارسال نظر

دریافت کد فیدخوان