Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و باسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران
88633815 - 021

هود آشپزخانه مجهز به فن آوری يونيزاسيون هوا

هود آشپزخانه مجهز به فن آوری يونيزاسيون هوا

هود آشپزخانه از جمله وسایلی است که اهمیت بودن آن در هنگام آشپزی به خوبی احساس می شود. چرا که اگر نباشد، کوچکترین بوی سرخ کردنی و يا طبخ مواد غذایی تمام فضای خانه را اشغال کرده و کم کم به بویی نامطبوع در محیط تبديل می شود.

دو شرکت ایتالیایی سازنده وسايل آشپزخانه به نام های Snaidero و Falmec در يک کار گروهی، هود آشپز خانه ای را طراحی کرده اند که به تکنولوژی يونيزاسيون مولکول های هوا مجهز است.

مکانیزم هود های فعلی موجود در بازار به گونه ای است که همانند يک فن مکنده، هوای آشپزخانه را تعويض می کند و بوی نامطبوع را به کمک دود کشی به خارج از ساختمان هدایت می کند.

اما محصول کار اين شرکت ايتاليايی که هود سبز لقب گرفته، با بهره گیری از صفحات دو قطبی الکتریکی، مولکول هایی را که باعث بوی نامطبوع می شوند، از لابه لای مولکول های هوا جدا کرده و هوای محیط را تصفیه و تمیز می کند. ترکیبات آلی فرار یا VOCs از هوای خانه حذف می شوند و طی فرايندی به بخار آب و دی اکسيد کربن تبديل شده و به فضای محيط باز می گردند.

این هود همچنین باکتری ها، ويروس ها و ذرات آلرژی زای موجود در هوا را هم با تخریب غشاء سلولی یا خنثی کردن دیواره هاگ، نابود کرده و هوای سالمی برای تان فراهم می آورد.

جالب آنجا است که فعالیت اين هود تنها به زمان آشپزی در آشپزخانه مرتبط نمی شود. بلکه در حالت عادی هم می تواند روشن باشد و هوا را تصفیه کند. یک سنسور در بدنه آن تعبيه شده که عملکرد آن با لوگويی شبیه يک برگ درخت بر بدنه هود مشخص می شود. و هر زمان که هوای محیط تميز شد، رنگ آن از زرد به سبز تغيير می کند.

هنوز خبری از قيمت و زمان ورود اين محصول به بازار در دست نيست.

ارسال نظر

سبد خرید شما

سبد خالی است

اطلاع رسانی

برای دریافت نمایندگی با شماره 02188633815 تماس حاصل فرمایید

اشتراک خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
آمار

  • بازدید امروز: 1942
  • بازدید دیروز: 3365
  • بازدید کل: 4526152