Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021

 

 

لامپ هايی که 11سال عمر می کنند

لامپ هايی که 11سال عمر می کنند

این روزها،‌لامپهای LED مورد توجه همگان قرار گرفته و افراد بسیاری از مزایای این تكنولوژی آگاه می باشند.

در حال حاضر محصولات مجهز به این تكنولوژی،‌ دارای رشد بسیار چشمگیری در بازار بوده و انتظار می رود بازار جهانی این محصولات رشدی معادل 13.4 درصد در سال 2012 و حدود 40 درصد در چند سال آتی داشته باشد.
رشد قابل توجه لامپ های LED با برتری این تكنولوژی در زمینه مصرف بهینه انرژی صورت گرفت. طراحی متفاوت به همراه صرفه جویی در مصرف برق، ‌افراد را به سمت خرید این محصول تشویق می نماید.
شركت ال جی نیز یكی از تولید كنندگان بزرگ این لامپ های LED با طراحی جدید و منحصر به فرد می باشد.

نور بیشتر،‌ مصرف انرژی كمتر و محیط زیست پاكیزه تر لامپ های LED به دلیل سازگای با محیط زیست توانسته اند توجه همگان را به خود جلب نموده و در عین حال با برخورداری از ویژگی بارز مصرف بهینه انرژی، ‌جایگزین مناسبی برای لامپ های متداول بوده و همچنین دارای عمر طولانی تری می باشند.

به عنوان مثال جدیدترین لامپ های LED ال جی،‌ مدل های PAR16 7W و MR16 6W از عمری معادل 40.000 ساعت كاركرد برخوردار هستند.
به زبان ساده تر مدل MR16 6Wاین لامپ های ال جی با استفاده روزانه به مدت 10 ساعت، ‌می تواند معادل 11 سال عمر نماید.

علاوه بر این ال جی لامپ های LED سقفی با نور مهتابی به بازار عرضه نموده كه دارای روشنایی بسیار بالا و طول عمر بیشتر، نسبت به دیگر محصولات متداول است.

لامپ های تخت ال جی دارای بیش از 70 درصد بازده روشنایی، ‌حتی بعد از 50.000 ساعت استفاده بوده، ‌در حالیكه لامپ های سقفی LED داری در صد بازدهی مشابه برای مدت زمان بیش از 40.000 ساعت استفاده می باشند.

علاوه بر طول عمر این محصولات،‌ بهره وری بالای انرژی، ‌از مزیت های اصلی این لامپ ها برای مصرف كنندگان به شمار می رود.
لامپ های LED با استفاده از تكنولوژی Solid-State،‌ انرژی بسیار كمتری مصرف می كنند. ‌این محصولات دارای دو برابر بازدهی بیشتر نسبت به لامپ های فلورسنت و 4 تا 6 برابر نسبت به لامپ های رشته ای بازدهی دارند.

دو محصول PAR16 7W و MR16 6W ال جی دارای كارایی و صرفه جویی در مصرف انرژی به میزان 80 درصد بیشتر در مقایسه با دیگر محصولات متداول در بازار می باشند.

لامپ های LED فاقد جیوه و گازههای بی اثر بوده و با محیط زیست سازگاری دارند. از طرف دیگر لامپ های PAR16 و MR16 ال جی دارای اشعه ماورا بنفش یا مادون قرمز نبوده و همچینین تا 80 درصد دی اكسید كربن كمتری تولید و در عین حال حرارت بسیار كمتری ایجاد می نماید.

به طور كلی محصولات جدید روشنایی ال جی با نور LED، ‌راهكار و انتخاب مناسبی برای حفاظت از محیط زیست،‌ صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه ها،‌ سلامتی افراد و زیبایی فضای خانه یا محل كار شما می باشند.

علاوه بر دیگر مزایای گفته شده‌، این لامپ ها دوستدار چشمان شما نیز هستند. از نقطه نظر تكنیكی، PAR16 و MR16 دارای میزان نوردهی بالا و حالتهای متعددی در شدت رنگ می باشند كه سبب می گردد بتوانید بدون هیچ لرزش یا خرابی طول موج ها، به مشاهده اجسام و محیط بپردازید.

از طرف دیگر این لامپ ها با تولید میزان مناسب نور به همراه كیفیت لازم، ‌امكان مشاهده اجسام با رنگهایی زنده و کاملا" طبیعی را برای افراد فراهم می نماید.

به عنوان مثال در مدل PAR16 نور دریافتی طبیعی و مانند نور خورشید بوده و مدل MR16 نیز دارای نوری روشن و شفاف است كه فضای اطراف را زیباتر نشان می دهد. استفاده از هردوی این محصولات در كنار هم ایده آل ترین انتخاب برای هر مكانی است.

لامپ های LED ال جی دارای میزان روشنایی بیشتر در مقایسه با محصولات دیگر رقبا می باشند. در عین حال دارای وزن كمتری بوده كه در نتیجه نصب آنها را بسیار ساده تر می كند.

ارسال نظر

دریافت کد فیدخوان