Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021
Instagram: @TestEQ.ir

 

 

اتفاقی بسيار زيبا در مسابقات المپيک به کمک ماه

اتفاقی بسيار زيبا در مسابقات المپيک به کمک ماه

قرص کامل ماه شنبه شب به حلقه های المپیک در لندن افزوده شد. به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، قرص کامل ماه با رنگی که به قرمزی می زد در تاوربریج لندن به عنوان ششمین حلقه المپیک به خودنمایی پرداخت.
برخی از کاربران اینترنتی از این عکس به عنوان بهترین عکس المپیک یاد کرده اند و یکی از کاربران هم در اظهار نظری اعتراضی گفته المپیک 2012 لندن به خوبی این تصویر نبوده است.
این تصاویر بسیار زیبا را لوک مک گرگور، عکاس رویترز شکار کرده و چشم انداز زیبایی از رودخانه تیمز لندن را نیز پیش روی بینندگان قرار می دهد.

پس از اینکه مقامات کمیته بین المللی المپیک نسبت به استفاده از نشان پنج حلقه المپیک، سرسختی نشان دادند اکنون این تصاویر روی شبکه های اجتماعی با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.
سختگیری در خصوص استفاده از لوگوی المپیک تا حدی بود که وقتی یک شیرینی پز با طرح المپیک شیرینی خود را آماده کرد، نیروهای امنیتی به مغازه وی هجوم آوردند که «بوریس جانسون»، شهردار لندن هم نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

ارسال نظر

دریافت کد فیدخوان