Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021

 

 

ربات های پرنده فيلمبردار

ربات های پرنده فيلمبردار

آنها تقریبا نامرئی هستند و به دلیل کوچک بودن چندان راحت دیده نمی شوند.

به خاطر قیمت مناسب و قابلیت مانور بالا استفاده های نظامی بسیاری دارند و احتمالا روزی حتی وظیفه حمل غذا از رستوران تا منزل شما را هم بر عهده بگیرند. اما هنگامی بدانید آنها قرار است به دوربین های پرنده جاسوس در خدمت شرکت های خصوصی امنیتی و کاراگاهی تبدیل شوند، کمی اوضاع ناجور می شود.

یک شرکت ژاپنی به تازگی اعلام کرده قصد دارد تعدادی از این ربات های پرنده کوچک را به دوربین های کوچکی مجهز کرده و به شرکت های امنیتی اجاره دهد. این quadrotorها می توانند بدون سر و صدای زیاد، در اطراف محیط های مورد نظر پرواز کرده و تصاویر ویدیویی را با کیفیت خوبی به شکل مستقیم و زنده به گیرنده مرکزی شان انتقال دهند.

این ربات های پرنده همچنین دارای قابلیت ردیابی افراد مضنون با لیزر هستند. اگر شما هم قصد دارید یکی از این پرنده های چهار موتوره را کرایه کنید، باید تا سال ۲۰۱۴ صبر کرده و البته هزینه ماهیانه ۵۸ دلاری آنها را هم تهیه ببینید.

به گمانم باید کم کم به دنبال یک نیروی ورزیده شکار ربات های پرنده باشید. زیرا در آینده نزدیک این جاسوسان کوچک در همه جا و در اختیار همه گروه ها خواهند بود: از سوپرمارکت محله گرفته تا شرکت های امنیتی خصوصی و شاید هم همسایه های بیکار و کنجکاو!

ارسال نظر

دریافت کد فیدخوان