Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021

 

 

يک بونسای خورشيدی برای شارژ گجت هوشمند

يک بونسای خورشيدی برای شارژ گجت هوشمند

بونزای یا بونسای به درختچه‌های مینیاتوری ژاپنی گفته می‌شود که پرورش آنها یک هنر بسیار سخت و زمان بر است.

اما اگر دوست دار طبیعت و انرژی های تجدید پذیر هستید، Electree یک بونزای خورشیدی است که با طراحی زیبایش به خوبی می‌تواند نیاز شما برای به برق زدن گجت هایتان را رفع کند.

27 پنل خورشیدی که در سر شاخه‌های آن تعبیه شده را بسته به محل قرار گیری آن می‌توان تنظیم کرد و البته بهتر است دستگاه در محلی که مسیر تابش آفتاب است قرار بگیرد.

بنا به گفته سازنده‌اش، 1 روز و نیم طول می‌کشد تا باتری داخلی 14.000 میلی آمپر ساعتی آن به طور کامل شارژ شود. با این حال اگر کسی بخواهد تلفن هوشمندش را شارژ کند، Electreeظرف 4 ساعت می‌تواند انرژی لازم را جمع آوری کند.

وقتی Electree به طور کامل شارژ باشد، می‌تواند یک آیپد 2 را 2 بار، یا یک گلکسی اس 3 را 7 بار یا یک آیفون 5 را 9 بار به طور کامل شارژ کند.

این دستگاه 2 پورت USB دارد که می‌توان تلفن، تبلت، دوربین، لپ تاپ و سایر وسایل قابل حمل را به آن متصل کرد.

علاوه بر شارژ USB، در قسمت زیرین (اگر بشود گفت همان گلدان) دستگاه، منطقه شارژ بی‌سیم القایی را داریم که برای رهایی از شر سیم‌ها، می‌توانید تلفن خود را روی آن قرار دهید تا به طور خودکار شارژ شود. ضمناً اگر تلفن تان NFC دارد می‌توانید طوری برنامه ریزی کنید که به عنوان مثال، وقتی از بیرون به منزل بر می‌گردید و آن را روی پایه Electree می‌گذارید، یک اس ام اس با مضمون مشخص (مثلاً "من برگشتم خانه") برای نزدیکان تان ارسال شود.

به گفته سازنده‌اش، Electree در اوایل سال 2013 و در رنگ‌های مختلف عرضه خواهد شد. قیمت اولیه Electree همراه با شارژر بی‌سیم و NFC برابر با 260 دلار خواهد بود

 

ارسال نظر

دریافت کد فیدخوان