Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

دو پنجره برای دو دنيای متفاوت

دو پنجره برای دو دنيای متفاوت

شما دوست داريد پنجره و پرده خانه چگونه باشد؟ چيزي که در تصوير بالا مي بينيد پرده اي است که در مقابل پنجره نصب مي شود و هنگامي که آن را پايين مي کشيد نور را از ميان صدها منفذ کوچک و بزرگ عبور مي دهد تا تصويري زيبا از يک منظره نوراني داشته باشيد.

انگار که در شب هستيد و مشغول نگاه کردن به ساختمان ها در نور خيابان. اين پرده هاي جالب را مي توانيد با قيمت گران ۷۵۹ دلار داشته باشيد.

اما اگر به دنبال يک فناوري پيشرفته تر مي گرديد شايد دلتان بخواهيد پنجره سامسونگ را امتحان کنيد. اين پنجره در واقع يک نمايشگر غول پيکر شفاف ۴۶ اينچي است که نقش پنجره خانه را بازي مي کند و در عين حال يک نمايشگر عالي تمام عيار هم هست.

بنابراين به کامپيوتر خانه متصل شده و اپليکيشن هاي مختلف، تصاوير، نرم افزارها و… را هم روي خودش نمايش مي دهد و البته لمسي نيز هست.

دقيقا مانند چيزي که در فيلم ها تخيلي ديده مي شود. البته فعلا سامسونگ آن را فقط براي نمايشگاه نشان داده و خبري از توليد انبوه و ارايه اين پنجره به بازار نيست.

  • تاریخ: دوشنبه 3 بهمن 1390 - 20:47
  • نویسنده:
  • صفحه: عمومی
  • بازدید: 878

ارسال نظر

دریافت کد فیدخوان