Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021
Instagram: @TestEQ.ir

 

 

نحوه سنجش استعدادتحصیلی و شغلی

نحوه سنجش استعدادتحصیلی و شغلی

نحوه سنجش و ارزیابی استعداد توسط موسسه نخبگان به دو صورت حضوری و غیرحضوری می باشد در این دو روش با استفاده از ابزارهای انحصاری این موسسه مانند نرم افزارPDA که در 100 کشور دنیا مورد تایید می باشد و بخشی از سنجش معمول در ساختار ایران و همچنین پرسش های جمع اوری اطلاعات مخصوص موسسه اطلاعات مختلفی از جمله : استعدادهای هوشی ، رغبت ها ، تمایلات ، توانمندیهای مدیریتی و کسب و کار و ... جمع آوری گردیده و سپس بر اساس اطلاعات دریافت شده گزارشات آّبی (پیش دبستان ) ، سبز (دبستان )، بنفش (بزرگسالان) تهیه می گردد این گزارشات متناسب با سن افراد دارای بخش های مختلف بوده و از فرمت نوع ساده سبز به فرمت بسیار پیچیده بنفش حرکت می کند.

معمولا دوره سنجش بین 2 تا 3 جلسه و هر جلسه حدود 30 تا 45 دقیقه (بر اساس توانمندی افراد و عدم خستگی) انجام شده و سپس گزارش به همراه مشاوره ارایه می گردد در زمان مشاوره نقاط قوت و ضعف ، توانمندی و زمینه های موفقیت فرد در رشته های تحصیلی و شغلی ارایه می گردد و همزمان با آن برنامه های آتی مشخص می گردد.

سنجش در سازمانها بر اساس نیازهای مختلف مانند : جذب ، توسعه فردی ، شایسته گزینی ،مسیر شغلی ، جانشین پروری و ... متفاوت بوده و بر اساس هر نیاز برنامه مشخصی ارایه می گردد.

ارسال نظر

دریافت کد فیدخوان