Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021
Instagram: @TestEQ.ir

 

 

ساعت ديجيتال خارق العاده متشکل از ۲۸۸ ساعت آنالوگ کوچک

ساعت ديجيتال خارق العاده متشکل از ۲۸۸ ساعت آنالوگ کوچک

از آنجایی که استفاده از ساعت های دیجیتال بسیار ساده است، اما ساعت های آنالوگ شیک تر و با کلاس تر هستند، استودیو طراحی Humans Since 1982 تصمیم گرفته خوبی های این دو دنیا را با هم ترکیب کند. نتیجه هم یک ساعت دیجیتال خارق العاده است که از ترکیب ۲۸۸ ساعت آنالوگ کوچک ساخته شده.

واقعا جذاب و اعجاب انگیز است که ببینید چگونه هر ساعت آنالوگ جداگانه برای خودش می چرخد تا همگی با یکدیگر زمان را بر روی صفحه ساعت دیجیتال به نمایش در آورند.

این ساعت دیواری که A Million Times نام گذاری شده، متشکل از ۲۸۸ ساعت آنالوگ کوچک است که توسط ۵۷۶ موتور الکتریکی کنترل می شوند. درست مانند اینکه مغزهای کوچک مستقل ذهن شان را با یکدیگر به اشتراک گذارده اند تا یک کار را به انجام برسانند. این ساعت با ابعاد ۳۴۴ در ۱۸۰ سانتی متر از آلومینیوم ساخته شده است و برای کنترل آن هم اپلیکیشن ویژه ای بر پایه iOS نوشته شده که روی آیپد نصب می شود.

تیک تیک و جابجایی زمان روی ساعت بزرگ به سختی توجه شما را به خود جلب می کند و چنان چشمان تان را جادو می کند که شما همانند اینکه می خواهید تصویر سه بعدی درون نقاشی را کشف کنید به آن خیره می شوید.

 

 

 

ارسال نظر

دریافت کد فیدخوان