Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بزرگترین و پرسابقه ترین موسسه استعدادیابی ایران

Email: TestIQir@gmail.com

تلفن دفتر مرکزی: 88633815-021
Instagram: @TestEQ.ir

 

 

کت ضد آب برای سرما و گرما

کت ضد آب برای سرما و گرما

این روزها در دنيای پارچه ها و الياف هم اگر بگردیم، فناوری های جدیدی برای دوخت و دوز پیدا می کنیم تا شاید بتوانيم لباس هایمان را هم به گجت های چند منظوره تبدیل کنيم.

یک کمپانی اتریشی نام Polychromelab يک کت سه لایه طراحی کرده است که می توان از آن به عنوان یک لباس خنک کننده و گرم کننده به طور همزمان استفاده کرد.

اين کت دارای لایه هایی انعطاف پذير، کششی، منفذ دار و ضد آب است. دو سمت آن در دو رنگ نقره ای و سياه طراحی شده است. و بسته به اينکه این کت از چه سمت پوشيده شود، می تواند يک کت خنک کننده و يا زمستانی گرم کننده محسوب شود.

لایه سياه رنگ آن می تواند نور و گرمای خورشيد و محيط را به خود جذب کند و آن را به بدن فرد برای گرم شدن در زمستان منتقل کند.لايه نقره ای رنگ آن نور و گرما را از بدن و محیط اطراف گرفته و به محيط باز می گرداند.

از آنجايي که گرما را از بدن دور می کند، ميزان تعریق بدن کم می شود و به دنبال آن فرد احساس خنکی خواهد کرد.

با وجود اینکه اطلاعات دقیقی درمورد مواد سازنده این کت منتشر نشده، اما اين شرکت اتريشی ادعا می کند که این محصول نسبت به نمونه های فعلی موجود در بازار می تواند دو تا سه درجه گرم کننده تر و به همین میزان هم سرد کننده تر عمل کند. از علاقمندان به پوشیدن این کت می توان به کوهنوردان و سربازان اشاره کرد.همچنين می توان از اين فناوری برای دوختن چادر های مسافرتی نیز استفاده نمود.

این محصول توسط کمپانی اتریشی چندين سال مورد بررسی قرار گرفته و تا به حال برنده چند جایزه مختلف نیز شده است. شرکت سازنده امیدوار است لباس جدید اش را از شهریور امسال وارد بازار کند. اما هنوز از قيمت تمام شده آن خبری در دسترس نیست و نمی دانيم که برای داشتن این کت دو منظوره چه هزينه ای بايد بپردازیم.

 

 

ارسال نظر

دریافت کد فیدخوان